Potrebujete zabezpečiť darčeky pre klientov alebo zamestnancov? Ale veď to nie je žiadny problém!
Byť originálny nie je vôbec jednoduché a vymyslieť ten najlepší darček pre zamestnancov alebo klientov chce poriadnu dávku inšpirácií a dobrých nápadov. Ak sa firma snaží počas celého roka systematicky vyvíjať iniciatívu, práve malý odkaz vo forme funkčného, neobvyklého darčeku bude pre zamestnancov a klientov určite veľmi sympatický odkaz k budovania dokonalého vzťahu. Ponúkame vám balíček inšpirácií v rôznych cenových reláciách. Rozdeľte si ich tak, aby boli vhodné pre vašich klientov alebo zamestnancov.
 
Lístky na športové podujatia, zápasy a preteky
Je to darček za veľmi rozumnú cenu a väčšina ľudí tieto možnosti nevyužíva. A pritom ide o silné adrenalínové zážitky, či už sledujete hokej alebo basketbal. Nezabúdajte na vhodný počet lístkov, aby mal obdarovaný možnosť ísť s priateľmi alebo rodinou.
 
Sada pekných časopisov
Trh ponúka prekrásne domáce aj zahraničné časopisy - spoločenské, cestopisné, dobrodružné, populárno náučné, motoristické, gurmánske. Zaujímavý výber poteší každého vrátane celej rodiny.
 
Spoločenské hry v krabici
Kedy inokedy sa dá oddýchnuť od všetkých displejov ako počas sviatkov? Dajte ľuďom peknú príležitosť sadnúť si k stolu so svojimi blízkymi, dohnať všetko zameškané a pobaviť sa ako nikdy v roku.
 
Svietiaci vianočný kábel
Tento hit (iphone merry charger) si stačí vygúgliť a objednať na e-shopoch, o vianočnú náladu sa zaručene postará. 
 
Kupón do športového servisu
O pár týždňov bude väčšina z nás plánovať lyžovačky, riešiť brúsenie, nastavovanie a opravy zimnej výstroje. Kupón do športového servisu určite poteší.
 
Klimatický atlas Slovenska
V týchto dňoch vychádza unikátna publikácia v tlačenej aj elektronickej verzii a je možné ju objednať na stránke Slovenského hydrometeorologického ústavu www.shmu.sk
 
USB lampa / USB LED mini lamp
Šikovný pomocník, ktorý nahradí nočnú lampu a tak spríjemní akúkoľvek prácu s počítačom. Inšpirujte sa aj zahraničnými ponukami, sú naozaj lákavé. 
 
Preventívna prehliadka
Vzácny a nenahraditeľný darček, ktorý sa zíde každému. Firmy poskytujúce tieto služby ponúkajú rôzne typy balíčkov, stačí si vybrať podľa ceny.
 
Poukážka na relax a masáž
Jednorázová poukážka na návštevu relaxačného salónu je nadčasový darček, ktorý sa dá využiť naozaj v čase, keď ho najviac treba. Dnes wellness centrá ponúkajú masáže, saunu, bazény, vírivky, stačí si len vybrať.
 
Sada na čistenie PC a klávesníc
Nikto nepohrdne takýmto darčekom a určite ani jeden neostane odložený bokom. Prinajhoršom sa posunie ďalšiemu kolegovi. Estetika, čistota a zdravie sú ekvivalenty, ktoré vám tento darček ponúkne. Doporučujeme!
 
Krém na ruky
Značkový aromatický a rýchlo vstrebateľný krém je nutnosť každého z nás. Keďže nejde o drahú položku, treba si dať záležať na kvalite. Efektná tuba položená na stole pre žiadne ruky neostane ľahostajná.
 
Kupóny na donášku pizze
Hrozí, že kupóny nevydržia pod stromček.
 
Stella, Eňa, foto: archív SA, Shutterstock