Leto miluje asi každá z nás. Vyzeráme a cítime sa krajšie už po pár dotykoch slnka. Vybrali sme pre vás niekoľko letných vychytáviek, ktoré vyčarujú vašim očiam podmanivý pohľad a rešpekt. 
 
Perfektné obočie
Obočie je výrazný prvok našej tváre, ktorý dokáže opticky zmeniť jej črty, zjemniť ju alebo naopak zvýrazniť. Našli a nahliadli sme do  elegantného púzdra Brow Artist Genius Kit od L´ORÉAL PARIS. Chceš aj ty svoje obočie skrotiť, dodať mu presný tvar alebo trochu farby? Všetko, čo potrebuješ, nájdeš v tejto malej krabičke: vodeodolný vosk pre vytvarovanie udrží požadovaný tvar obočia až 12 hodín, púder na dofarbenie, pinzetu aj obojstrannú kefku.
 
 
Dych berúce riasy
Očami môžeme toho povedať veľa aj bez slov. Pohľadom sa vieme smiať, dať najavo našu rozhodnosť ale aj záhadnosť. Tvárou riasenky False Lash Superstar od L´ORÉAL PARIS, ktorá bola aj horúcou novinkou na filmovom festivale v Cannes, nie je nik iný ako diva Jennifer Lopez, ktorá vie ako si jediným pohľadom podmaniť svet. Ak chceš byť stredobodom pozornosti, získať odvážny look a pôsobiť sebavedomo, táto dvojfázová riasenka dodá tvojim riasam želaný objem a pôsobivú dĺžku.
 
Vábny a podmanivý pohľad
Nude očný mejkap bude vždy stálicou. Je nádherný, neutrálny a hodí sa na každú príležitosť. Nude paleta THE NUDES – Maybelline obsahuje 12 krásnych tieňov od krémovo béžovej až po hodvábne tmavošedú. Ak po práci ideš na drink s kamarátkami či na párty a nestíhaš si urobiť nový mejkap, vyskúšaj tmavšie tiene a tvojmu výraznému pohľadu nikto neuhne.
 
 
 
 
 
 
 
Saška, foto: archív SA, Shutterstock