Ako riešiť darčeky pre zamestnancov, ktorí majú narodeniny alebo meniny? Máte problém so zbieraním peňazí a nakupovaním? Pozrite si naše tipy na zaujímavé a nenáročné darčeky, ktoré nielen potešia, ale aj naozaj prekvapia.
Odlákajte niekde oslávenca pred obedom a zatiaľ mu prichystajte slávnostné prestieranie na pracovnom stole. K tomu objednajte jedlo a o skvelé prekvapenie máte postarené.
 
Dohodnite sa viacerí vo firme a pošlite čo najskôr ráno sms-ky alebo pozdravy na mobil. Čím viac, tým lepšie.
 
Ozdobte oslávencovi skoro ráno pracovný stôl. Chce to pár nápadov a za pár EUR sa dajú urobiť zázraky, ktoré vyrazia dych.
 
Dohodnite sa so šéfom, že sa oslávencovi skráti v daný deň pracovná doba, napríklad o tri hodiny. Pripravte veľké papierové hodiny, ktoré položíte kolegovi alebo kolegyni na stôl, kde bude napísané: „Dnes oslávenec pracuje od 8.30 do 13.30.“
 
Pošlite oslávencovi ráno do emailu pekné odkazy. Ak sa to niekomu podarí zorganizovať deň predtým a všetko to pošle naraz, o to lepšie.
 
Urobte nákup základných potravín, osvedčí sa čerstvý chlieb, kvalitný syr, chutné ovocie.. Pripravte to do peknej papierovej tašky.
 
Ak kolega jazdí na aute, objednajte mu autoumyvárku. Ideálne ručné umytie, čo najbližšie k pracovisku. V niektorých mestách sa dá objednať aj mobilná umyvárka, ktorá príde k autu.
 
Odlákajte niekde oslávenca pred obedom a zatiaľ mu prichystajte slávnostné prestieranie na pracovnom stole. K tomu mu objednajte jedlo. Vyrazíte dych.
 
A čo tak naplánovať spoločný ranný beh? Ak nezvykne kolega, kolegyňa behávať, bude to perfektná príležitosť ako nezabudnúť na tento deň. A pre toho, kto beháva pravidelne, spoločnosť kolegov pri športe bude originálna.
 
 
Soňa, archív SA, Shutterstock