Navštívili sme ospevovanú bratislavskú reštauráciu Fou Zoo a odniesli si nielen tie najlepšie gurmánske zážitky, ale aj darčekovú poukážku pre dve osoby v hodnote 160€. Poďte s nami súťažiť a vyhrajte ju!
Náš redakčný tím potešilo zimné menu vylepšené a doplnené novými špecialitami, od dnes je v ponuke 24 nových jedál. Na tanieri sme mali prenádhernú galériu a šťavnatú zmes rôznych chutí a vôní. Ak si vyberáme reštauráciu, jednoznačne očakávame výborné jedlo. Tu si zaručene pochutnáte na špecialitách v panázijskom štýle pod taktovkou šéfkuchára Michala Konráda a someliéra Tomáša Šajgala. Naše očakávania sa opäť naplnili a preto sme sa rozhodli podeliť sa s vami o tip na večierky, oslavy a obchodné stretnutia s klientami.
 
Ako zorganizovať dobrú firemnú párty alebo obchodné stretnutie?
Vybrať si vhodnú adresu je veľká zodpovednosť a preto je dôležité myslieť na
  • spokojnosť šéfa s vaším výberom
  • interiér a výnimočnú atmosférou
  • jedinečné menu a gurmánske vychytávky, ktoré ohúria
  • profesionálny a sympatický personál
 
 
Ak rozmýšľate, kde najbližšie rezervovať miesto pre šéfa a jeho obchodných partnerov alebo kde zorganizovať vianočný večierok, inšpirujte sa TU.
 
Súťažná otázka:
Ako sa vám najviac podarilo prekvapiť šéfa? Odpovede posielajte do 30. novembra 2017 na info@skvelaasistentka.sk. Meno víťazky bude zverejnené 4. decembra 2017 na našej stránke. Súťaž je pre všetky skvelé asistentky.
 
Večierky a oslavy, ktoré si budete dlho pamätať.
 
 
Eňa a redakčný tím, archív SA, archívne snímky Fou Zoo, Shutterstock